Edebiyat HABERLER

Witcher 2.Kitabı “KADER KILICI” Raflardaki Yerini Aldı

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski kültleşmiş serisinin 2.kitabı KADER KILICI sonunda raflardaki yerini aldı!

Witcher severler bu kitapları uzun süredir bekliyordu. Pegasus Yayınları serinin ilk kitabı yayınlamasından kısa bir süre sonra 2.kitabıyla serinin sevenlerini sevindirmeye devam etti. Andrzej Sapkowski’nin 90’larda yazdığı birçok öykü ve kitaptan oluşan The Witcher serisi 2.kitabı Kader Kılıcı bugün itibariyle raflardaki yerini aldı. Ne mutlu!

Kader Kılıcı’nda, Witcher 3 oyununun önemli karakterlerinden olan Ciri‘nin ve kahramanımız Geralt’ın nasıl tanıştıklarını öğreneceğiz. Oyunların öncesindeki Geralt’tan hikayeler anlatan altı farklı Witcher hikayesini okuyacaksınız. The Witcher’ın oyununu oynadınız ve Witcher dünyası hakkında çok şey bildiğinizi mi iddia ediyorsunuz? Bildikleriniz bileceklerinizin yarısı bile değil.

Keyifli okumalar!


Yazar                   : Andrzej Sapkowski
Çevirmen            : Regaip Minareci
Türü                     : Fantastik Kurgu
Orijinal Adı        : Miecz Przeznaczenia
Yayınevi              : Pegasus Yayınları
ISBN                     : 9786052991954
Çıkış Tarihi         : Mayıs – 2017
Sayfa Sayısı        : 440
Fiyatı                   : 35 TL

SATIN AL

KurguSanat

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

  • […] Kader Kılıcı, polonyalı yazar Andrzej Sapkowski kültleşmiş fantastik serisinin 2.kitabıdır. Bu seriyi uzun süredir bekliyorduk, sonunda Türkçeye çevrildi. Geralt ile Ciri’nin nasıl tanıştıklarını, oyun uyarlamasından anlatılmayan ayrıntıları ( ki çok fazla var)? ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ […]