Dizi

Stephenie Meyer’in Kimyager’i Dizi Oluyor

Ülkemizde ve dünyada vampirlerin bir tık daha fazla ünlenmesine katkısı bulunan Alacakaranlık serisi, Göçebe ve Kimyager kitaplarıyla tanınan Stephenie Meyer hayranlarına müjde. 

Eskiden Amerikan hükümeti için çalışmış bir ajanın bildikleri için ortadan kaldırılmak istenmesi üzerine hayatta kalma mücadelesini anlatan, 2016 yılında Epsilon Yayınları tarafından dilimize çevrilen Kimyager ( The Chemist) dizi olarak beyaz ekrana taşınmaya hazırlanıyor.

Tomorrow Studios tarafından hakları satın alınan Kimyager henüz yapım hazırlığı aşamasında ve yayın tarihi konusunda kesin bir bilgi yok. Yazarın hayranları için ne olursa olsun beklemeye değer bir süre olacağı kesin.

Stephenie Meyer’in diğer kitaplarını sevenlerin kaçırmaması gereken bir kitap.

Etiketler
Burcugül Durmaz

Burcugül Durmaz

Fantastik dünyanın kapılarını lise yıllarında Hobbit’le aralamış, Yüzüklerin efendisi ve Ejderha Mızrağı serileriyle son sürat devam etmiş, evli-mutlu- çocuklu mottosuyla hayatını sürdüren bir garip geek kitapkurduyum. Üç sene önce Instagram’da açtığım sayfam “@burcununkitaplari” ile bu tutkumu başkalarına bulaştırabileceğimi keşfettim. Okuduğum kitaplar, izlediğim yabancı diziler, filmler ve animeler ve hatta oynadığım oyunlar hakkında yorumlar yaparak çok kişiye ulaşabildim. Bir kişiye bile tek bir kitabı özendirip okutabilmişsem bu benim başarımdır ve mutluluğumdur. Ülkemizdeki okuma oranlarını düşünürsek, fantastik-bilimkurgu okuru olarak bu tutkumu insanlara bulaştırmam daha zor kabul ediyorum ama açıkçası zoru severim. Hayal gücünün sınırlarını başka başka yazarlarla zorlamanın ne güzel bir duygu olduğunu herkes tatmalı diye düşünüyorum.

KurguSanat bünyesinde de kitap, dizi, film, oyun ve anime inceleme yazılarımla beraber etkinlikler, fuarlar ve alt kültür hobiler hakkında da yazılara yer vereceğim. Maksat ne kadar farklı ve renkli bir hayatın hiç de uzakta olmadığını sizlere haber vermek. Şimdiden keyifli okumalar…

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız