EDEBİYAT

Stephen King’in 2018 Yılında Çıkacak İkinci Kitabı Belli Oldu!

Büyük usta Stephen King, 2018 yılında çıkacağını açıkladığı sürpriz bir kitabın duyurusunu yaptı.

Genellikle büyük yazarlar yılda tek bir kitap projesine odaklanmayı seçerler ve tüm enerjilerini ona ayırırlar ama bu büyük usta Stephen King için geçerli değil gibi görünüyor.

Edebiyatın usta isimlerinden Stephen King’in 22 Mayıs’ta yayımlanacak “The Outsider” kitabını duyurmasından sonra 2018’de bir ikinci bir kitap daha çıkaracağını resmi hesabından açıklandı. “Elevation” isimli kitap 144 sayfadan oluşacak bir novella ve 30 Ekim’de yayımlanacak, kitabın kapağı henüz belli değil. Her iki kitabın da ülkemizde ne zaman yayımlanacağı henüz bilinmese de “The Outsider” kitabı için Amazon’da ön siparişler alınmaya başlandı. Ön sipariş vermek için buraya tıklamanız yeterli.

Elevation, Scott Carey adında gizemli sorunları olan bir adamı ve King’in birçok romanının geçtiği Castle Rock kasabasındaki hayatı ve içindeki enteresan ayrıntıları anlatan bir novella. King, kitapla ilgili şunları söylüyor “Ayrımcılık ile boğuşan kültürümüze bir antidot, Hayat Güzeldir kadar (iç burkan bir şekilde) neşe dolu bir hikaye”

Etiketler
Saltuk Çetintaş

Saltuk Çetintaş

Geek kültürüyle uzun yıllar önce tanışan, Lovecraft hikayelerini okuyarak büyüyen bir kitapkurduyum. Stephen King'in sadık okuyucusu olarak iki yıl önce açmış olduğu Instagram hesabımda (@stephenkingkoleksiyoncusu) King'e dair sevgimi, bilgimi, koleksiyonumu insanlara aktarma derdindeyim.

King koleksiyonerliğinin yanı sıra Galaktik İmparatorluğa hizmet eden Star Wars ve plak tutkunuyum. Bu tutkumu insanlarla paylaşınca daha da mutlu oluyorum. Bu vesileyle de Kurgu Sanat çatısı altında geek kültürüne dair birçok konu hakkında yazılara yer vereceğim. Şimdiden iyi okumalar..

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

POPÜLER

İNCELEMELER

POPÜLER

İNCELEMELER