GEEK & OYUN

NECA Yeni Pennywise Figürlerini Satışa Çıkıyor

IT ve Pennywise severlere güzel bir haberimiz var. Yeni Pennywise figürleri geliyor!

Neca figür firması, usta yazar Stephen King’in bir neslin palyaçodan korkmasına sebep olan “Pennywise” karakterinin figürlerini satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

1990 yılında Tim Curry’nin, 2017 yılında ise Bill Skarsgård’ın canlandırdığı “Pennywise” figürleri koleksiyonerlerin beğenisine sunulacak.

Ağustos ayında çıkması planlanan figürler 7 inç boyutunda olup, $25.99 etiketiyle satışa çıkacak. Satışa çıkar çıkmaz satın almak için BURADA pusuya yatabilirsiniz.

Saltuk Çetintaş

Saltuk Çetintaş

Geek kültürüyle uzun yıllar önce tanışan, Lovecraft hikayelerini okuyarak büyüyen bir kitapkurduyum. Stephen King'in sadık okuyucusu olarak iki yıl önce açmış olduğu Instagram hesabımda (@stephenkingkoleksiyoncusu) King'e dair sevgimi, bilgimi, koleksiyonumu insanlara aktarma derdindeyim.

King koleksiyonerliğinin yanı sıra Galaktik İmparatorluğa hizmet eden Star Wars ve plak tutkunuyum. Bu tutkumu insanlarla paylaşınca daha da mutlu oluyorum. Bu vesileyle de Kurgu Sanat çatısı altında geek kültürüne dair birçok konu hakkında yazılara yer vereceğim. Şimdiden iyi okumalar..

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız