Çizgi Roman - Manga HABERLER

DC Rebirth Özel Edisyon Sayısı Pek Yakında Raflarda!

Tüm DC evreni için yeni bir başlangıç ve kahramanlar için yeni bir hayat demek olan DC Rebirth Türkçe olarak yayınlanmaya hazırlanıyor.

Dc Comics, 26 mayıs 2016 tarihinde tüm Dc evrenini etkileyecek bir ‘event’ ile tüm serileri Flashpoint öncesi evrene geri döndürecek bir plan üzerinde çalıştıklarını açıklamışlardı. Bu planın adı Dc Rebirth olduğu sonraki günlerde açıklık kazandı. New 52 serisini sona erdirerek Flashpoint öncesinde olması gereken haline döndürecek yeni bir büyük olay planladılar.

Dc Rebirth’ün en güzel olayı ise Watchmen evrenine bağlanacak olmaları, Dr. Manhattan gibi tanrısal güce sahip bir canlı DC evrenine giriş yapıyor.

Bu özel sayı ise tüm bu evrenin başlatan olayları anlatacak olan #0. Sayı ve mutlaka okunması gerekiyor çünkü her şey bu sayı ile bağlantılı olacak. Sert cilt olarak yayınlanacak olan bu özel sayı 19 Ocak’ta raflarda olacak ama şimdiden ön sipariş vermek isterseniz aşağıdaki Satın Al butonuna tıklayabilirsiniz.


Künye ve Arka Kapak Yazısı

Yazar                   : Geoff Johns, Gary Frank, Ethan Van Sciver,Ivan Reis
Türü                    : Çizgi Roman
Çeviri                  : Mehmet Nalbatoğlu
Orijinal Adı        
: DC Universe: Rebirth Deluxe Edition
Yayınevi              
: JBC Yayıncılık
ISBN                     
: 9786059155618
Çıkış Tarihi        
: Ocak – 2018
Sayfa Sayısı        
: 96
Fiyatı                   
: 35 TL (Sert Cilt)

SATIN AL

Tüm DC Rebirth kahramanlarının, kendi serilerini okumaya başalamadan önce okunması gereken ilk macera. DC Rebirth bu hikaye ile başlıyor.

Wally West, akıl hocası Barry Allen’ın sebep olduğu Flashpoint yüzünden, uzay ve zamanın dışında mahsur kalmış, boyutlar arası sızıntının boşluklarında kaybolmuştu. Bir yandan bu hiçliğin içinde sürüklenirken, evreni istila eden gizemi sadece Wally önce Kid Flash sonra da Flash olarak bilinen adam– görebilmekteydi. Hayatlarından 10 yılı kim çalmıştı?

Wally artık Dünya’ya ve onu bir paratoner gibi gerçekliğe bağlayan sevdiklerine dönmek zorundaydı
ama kime ulaşmaya çalışırsa çalışsın, hep biraz daha kopuyor, hiçliğe yaklaşıyordu. Evrenin kaderi Wally West’in yeniden doğuşuna bağlıydı…

Editor

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız