Edebiyat HABERLER

Benim Adım Z Raflarda!

Bugün günlerden Fantastik ve Bilimkurgu! 

Şöyle ağız tadıyla güzel bir Fantastik – Bilim Kurgu romanı okumak ister misiniz? Konusuyla insanın tüylerini diken diken eden cinsten bir distopya… uçan adamlı, yaratıklı, bol bol macera ve post-apocalyptic bir dünya.

Aynen kim istemez ki…

O zaman, Bahadır İçel’in bugün raflarda olması beklenen “Benim Adım Z” yi mutlaka okumanızı öneriyoruz. Hatta buraya tıklayıp satın dahi alabilirsiniz

Bahadır İçel’in yeni romanı, “İnsan” nesli  tükendiği, günümüzden çok uzun zaman sonraki bir post-apocalyptic dünyada geçiyor. Baş karakterimiz Z, nesli tükenen bir ırkın son üyelerinden birisidir.

Ama özeldir. Evrimleşmiş bir insandır ve uçmak, zihin okumak gibi üstün yetenekleri vardır.  Zaman yarıkları, ölümcül sisler, kan emen sözde tanrılar, radyasyonun çarpıttığı yaratıklar ve binbir çeşit korkunun kol gezdiği, tükenmiş bir dünyada hayatta kalmaya çalışmaktadır.

Benim Adım Z, konu ve anlatım dili itibariyle 2015’in en dikkat çekici Fantastik-Bilim Kurgu romanı olmaya aday görünüyor.

Şöyle içinizi titretecek bir roman arıyorsanız ön okumasına bir göz atmanızı öneriyoruz.

Keyifli okumalar!


Benim Adım Z ∼ Ön okuma için BURAYA 


benim adım z_SONKünye ve Arka Kapak Yazısı

Yazar             : Bahadır İçel
Yayınevi        : Altın Bilek Yayınları
Türü               : Fantastik / Bilim Kurgu – Distopya
Sayfa Sayısı  : 132
Çıkış Tarihi    : Aralık, 2015
Fiyatı             : 12,00 TL
ISBN No        : 9786059824361

“Benim adım Z, soyadım yok.  Soyadına ihtiyacım da yok.

Zaten yok olan bir ırkın son üyelerindenim. Belki bu harf bile beni tanımlamak için israf. Ama birileri bana seslenmeli, değil mi?

En azından ‘Artık bu cesedi ne yapalım?’ diyene kadar söyleyecek bir şeyleri olmalı.”

Geçip gitmiş bir dünyada türünün son örneği bir insan; Z

Zaman yarıkları, ölümcül sisler, kan emen sözde tanrılar, radyasyondan doğmuş çarpık yaratıklar ve akıl almaz korkuların kol gezdiği, tükenmiş bir dünya… Uçmak, zihin okumak gibi üstün nitelikler geliştirerek evrimleşmiş “Z” insanlık için yeni bir umut olabilecek mi? Yoksa beklenen sonu hızlandırmak için yola koyulmuş bir kıyamet meleği mi?

Benim Adım Z, klasik bilimkurgu yapıtlarının ayak izlerini takip eden, hayallerimizin ötesinde bir zamana kapı açan, içerdiği fikirlerle cezbedici olduğu kadar da tehlikeli bir distopya…


KurguSanat

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayınız