Çizgi Roman - Manga HABERLER

Batman – Baykuşlar Divanı Yeni Kapağı ile Tekrardan Raflarda!

Ve nihayet JBC Yayıncılık mazlumun sesine kulak verdi. 

Batman’ın gelmiş geçmiş en dikkat çekici serilerinden olan “Yeni 52” geçen sene JBC Yayıncılık sayesinde Türkçe okuma şansına sahip olmuştuk.

Türk çizgi roman okuru da bu serinin kıymetini bildi ve kısa sürede stoklarını tüketti. Üstüne aylar boyunca tekrar baskı bekledi.

Yeni 52 // Batman Cilt 1 – Baykuşlar Divanı yeni kapağı ile tekrardan raflarda !

Yeni kapak eskisine oranla çok daha şık olmuş. Haydi o zaman doğru en yakın çizgi roman mağazası, D&R’lar ve internet mağazalarından siparişi yapıştırın.

batman-Baykuşlar Divanı


Künye ve Arka Kapak Yazısı

Yazar             : Scott SNYDER – Greg CAPULLO – Jonathan GLAPION
Yayınevi        : JBC Yayıncılık
Türü               : Çizgi Roman
Sayfa Sayısı  : 208
Çıkış Tarihi    : Aralık, 2015
Fiyatı             :
ISBN No        : 9786056496738

Batman Gotham Şehri’nin Baykuşlar Divanı ile ilgili hikayeleri duymuştu. Gölgeler içinde buluşup, bir yırtıcı gece kuşunu kartvizitleri olarak kullanan bu güçlü örgütün üyeleri, Gotham’ın gerçek hükümdarlarıydı. Ancak Kara Şövalye bu hikayeleri dedikodu ve kocakarı masalı olarak değerlendirmişti. Gotham onun şehriydi.

Şimdiye kadar.

Vahşi bir suikastçı, jilet gibi keskin pençelerini şehrin en iyi, en aydın insanlarına aynı zamanda en tehlikeli ve en ölümcül olanlara saplıyıyordu. Eğer karanlık efsaneler gerçekse suikastçının efendileri, Batman’in hayal dahi edemeyeceği kadar kudretli birer yırtıcıydı – ve her yerde yuvaları vardı…

KurguSanat

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız