HABERLER

2018 Kış Olimpiyatlarına Sailor Moon Damgasını Vurdu

Güney Kore’de devam eden 2018 Kış Olimpiyatları’na Rusya takımında yarışan Evgenia Medvedeva damgasını vurdu.

Serbest programda mükemmel bir cosplay şov sunan Medvedeva, Saior Moon severlerin gönüllerine taht kurdu. Altın madalyanın en büyük adaylarından biri olan Medvedeva, Serene kostümüyle piste çıktı ve hepimizin bildiği o “öğrenciden süper kahramana dönüşümü” efsane bir performansla gerçekleştirdi.

25 Şubat’ta sona erecek olan Kış Olimpiyatlarını Eurosport’tan takip edebilirsiniz. Sevgili Sailor Moon’umuz altın madalyayı alır mı bilemeyiz ama biz anime ve manga severlerin kalbini kazandığı kesin.

 

Etiketler
Burcugül Durmaz

Burcugül Durmaz

Fantastik dünyanın kapılarını lise yıllarında Hobbit’le aralamış, Yüzüklerin efendisi ve Ejderha Mızrağı serileriyle son sürat devam etmiş, evli-mutlu- çocuklu mottosuyla hayatını sürdüren bir garip geek kitapkurduyum. Üç sene önce Instagram’da açtığım sayfam “@burcununkitaplari” ile bu tutkumu başkalarına bulaştırabileceğimi keşfettim. Okuduğum kitaplar, izlediğim yabancı diziler, filmler ve animeler ve hatta oynadığım oyunlar hakkında yorumlar yaparak çok kişiye ulaşabildim. Bir kişiye bile tek bir kitabı özendirip okutabilmişsem bu benim başarımdır ve mutluluğumdur. Ülkemizdeki okuma oranlarını düşünürsek, fantastik-bilimkurgu okuru olarak bu tutkumu insanlara bulaştırmam daha zor kabul ediyorum ama açıkçası zoru severim. Hayal gücünün sınırlarını başka başka yazarlarla zorlamanın ne güzel bir duygu olduğunu herkes tatmalı diye düşünüyorum.

KurguSanat bünyesinde de kitap, dizi, film, oyun ve anime inceleme yazılarımla beraber etkinlikler, fuarlar ve alt kültür hobiler hakkında da yazılara yer vereceğim. Maksat ne kadar farklı ve renkli bir hayatın hiç de uzakta olmadığını sizlere haber vermek. Şimdiden keyifli okumalar…

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız