HABERLER Özel Haber

Kurgu Sanat’ta Yazmak İster misiniz?

Fantastik, Bilim Kurgu, Korku, Gotik vb…Alt Kültür” diye tabir ettiğimiz türlerde kitap-çizgi roman okumayı severim, bunlar hakkında yazılar-incelemeler yazabilirim, haberler paylaşabilirim, diğer konularda da acayip bilgiliyim, bu bilgiyi paylaşmasam olmaz, yazdığım şeylerle ortalığı duman ederim diyorsan tam yerindesin!

Tek yapman gereken bize ulaşmak…

[email protected] mail adresine “Kurgu Sanat’ta Yazmak İstiyorum” başlıklı kısa bir haber örneği, inceleme yazısı atman yeterli. Bu deneme yazısına ek olarak şu bilgileri de yer verirsen tadından yenmez.

  • Hangi konu başlığı hakkında yazmak istiyorsun? (Web sitesini incelemenizi rica ediyoruz)
  • İmla bilgisi seviyen ne durumda? (Deneme yazısında bunlara da dikkat ediniz lütfen)
  • Ne aralıkta yazabilirsin?
  • Hali hazırda blog sayfan var mı? (Link verebilirsen süper bir insansın)
  • İngilizce seviyen nasıl?
  • Son olarak…naber 🙂

Şunu da hatırlatmakta fayda var, bu işler gönülden gelir, zorla haber ya da yazı yazılmaz, yazılsa bile keyifli olmaz, güzel bir iş ortaya çıkmaz, keyif almak işin anahtarıdır. Keyif alacağınız konularda yazılar yazmanız beklenmektedir. Gördüğünüz, okuduğunuz, araştırmasını yaptığınız ya da yabancı sitelerde bulduğunuz şeyleri KENDİ KELİMELERİNİZLE kaleme alıp web sitesinde paylaşmanın keyfini yaşamak istemeniz gerekmektedir.

Bu sebeple, yazmayı ve paylaşmayı seven arkadaşları Kurgu Sanat ailesi içinde görmeyi çok istiyoruz. Kurgu Sanat ekibinin bir parçası olmak ve şömine karşısında sıcak çikolatalarımızı birlikte yudumlamak için sizleri bekliyoruz. (çikolata kısmı gerçektir haa şakamız yoktur)

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıkla