Çizgi Roman - Manga HABERLER

DC Comics, Joker’in Gerçek Adını Açıklamaya Hazırlanıyor!

Batman'in baş kötüsü Joker'in gerçek adı hakkında DC Comics 42.sayısında çok önemli ip uçları verildi.

Çizgi roman dünyasında; karakter isimleri, cinsiyetleri ve güçleri değişse bile her seferinde değişmemiş şeyler vardır: Ben dayının ölümü, Krypton’un yok oluşu, X-Men’e her zaman korku ve nefret duyulması. Bir değişmeyen şey daha vardı… Joker.

Dc Comics, Joker’in geçmişini bu zamana kadar hep gizlemişti. Bize göre o, deli gülüşü ve bitmek tükenmeyen Batman takıntısıyla hep gizemli kalmış bir karakterdi. Ama bu gizem yakında son bulacak!

DC Comic, Rebirth projesi kapsamında tüm çizgi romanlarında köklü değişikliklere gitmeye ve daha önce yapılmayanı yapmaya karar verdi. Şef editör Geoff Johns, geçtiğimiz haftasonu WonderCon’daki açıklamasında şunları söyledi “Paranızı Justice League #50.sayısı için saklayın çünkü çizgi roman tarihindeki çok eski bir gizemin cevabını bulacaksınız. Emin olun tahmin bile edemezsiniz”

Evet bir gizem son buluyor.

Justice League #42.sayısında Batman, sahibine sonsuz güçler bahşeden Mobius Sandalyesi’ne oturuyor ve evrenin tüm bilgisine sahip oluyor. Bir şeyi öğrenmesi için sadece düşünmesi yeterli ve kaçınılmaz soruyu sorması ise uzun sürmüyor.

Joker’in gerçek adı ne?

DC Rebirth ilk sayısı 25 Mayıs’da yayınlanacak, sizin için bu sayıyı takip edip Joker’in gerçek adını öğreneceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!

Etiketler

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayınız