Çizgi Roman - Manga HABERLER

Amerikan Vampiri… Çizgi Romanların En Kanlısı, 2.Cildi ile Raflarda!

Son yılların en popüler ve en çok okunan vampir çizgi romanı Amerikan Vampir'in ikinci cildi sonunda raflardaki yerini aldı.

Scott Snyder‘ı ve Stephen King‘i bir araya getirmiş olan serinin ilk cildinde kahramanımız Amerikan vampiri Skinner Sweet‘i tanımıştık. Şekere ve şiddete olan düşkünlüğü ile kazandığı ismi, güneş ışığında yürüyebilmesi ve gümüşe değil de altına olan zayıf yanı ile diğer Avrupalı vampirlerden ayrılıyor. Güçlerini kazandığı kişi yüzünden elit vampirler sınıfına dahil olması, üstüne Amerikalı olması vampir sınıfının çok da hoşuna gitmiyor. Ama yapabilecekleri bir şey yok.

İkinci ciltte, Skinner Sweet standartlarındaki birisine göre bile işler kontrolden çıkıyor. En az onun kadar güçlü vampir sınıfları şehre adım atıyor. Savaş kapıda. Bela bununla da kalmıyor, tüm vampir sınıflarını ortadan kaldıracak başka bir komplo kuruluyor.

Scoot Snyder’ı efsane çizgi roman yazarları arasına taşıyan Amerikan Vampiri’nin ikinci cildini çizgi roman dükkanları başta olmak üzere tüm kitabevlerinde bulabilirsiniz.


Yazar                   : Scott Snyder
Çevirmen            : Güneş Becerik Demirel
Türü                     : Çizgi Roman
Orijinal Adı        : American Vampire Volume 2
Yayınevi              : Jbc Yayıncılık
ISBN                     : 9786059155205
Çıkış Tarihi         : Mart – 2017
Sayfa Sayısı        : 160
Fiyatı                   : 32,50 TL

SATIN AL

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayınız